Kontaktuppgifter

StrongFlow Oy

Personal

Ari Lempiäinen

Vattenbehandlingssystem
VD, Försäljning och design

+358 45 805 2888
Ari.Lempiainen@strongflow.fi

Henri Lehtinen

El- och automationssystem
Design

+358 40 574 1402
Henri.Lehtinen@strongflow.fi

Matti Juhannusvuori

El- och automationssystem
Försäljning och design

+358 40 842 5558
Matti.Juhannusvuori@strongflow.fi

Janne Kohonen

Installation och underhåll

+358 40 551 4459
Janne.Kohonen@strongflow.fi

Nina Lankinen

Utrustning för vattenbehandling
Försäljning och design

+358 50 345 1299
Nina.Lankinen@strongflow.fi

Joonas Harju

Installation och underhåll

+358 40 778 0998
Joonas.Harju@strongflow.fi

Jouni Lehtinen

Försäljning och affärsutveckling

+358 40 729 7655
Jouni.Lehtinen@strongflow.fi

Faktureringsadresser

Affärs-ID: FI20241258

e-fakturor

e-faktura adress: 003720241258
Operatör: Maventa (003721291126)
BIC/SWIFT: DABAFIHH

Pappersfakturor

StrongFlow Oy
20241258
PL 100
80020 Kollektor Scan

Ta kontakt!