Yhteystiedot

StrongFlow Oy

Henkilöstö

Ari Lempiäinen

Vedenkäsittelyjärjestelmät
Toimitusjohtaja, myynti ja suunnittelu

045 805 2888
Ari.Lempiainen@strongflow.fi

Henri Lehtinen

Sähkö- ja automaatiojärjestelmät
Suunnittelu

040 574 1402
Henri.Lehtinen@strongflow.fi

Nina Lankinen

Vedenkäsittelylaitteet
Myynti ja suunnittelu

050 345 1299
Nina.Lankinen@strongflow.fi

Mika Lintula

Sähkö- ja automaatiojärjestelmät
Suunnittelu

045 132 0298
Mika.Lintula@strongflow.fi

Matti Juhannusvuori

Sähkö- ja automaatiojärjestelmät
Myynti ja suunnittelu

040 842 5558
Matti.Juhannusvuori@strongflow.fi

Janne Kohonen

Asennukset ja huollot

040 551 4459
Janne.Kohonen@strongflow.fi

Jouni Lehtinen

Myynti ja liiketoiminnan kehitys

040 729 7655
Jouni.Lehtinen@strongflow.fi

Joonas Harju

Asennukset ja huollot

040 778 0998
Joonas.Harju@strongflow.fi

Laskutusosoitteet

Y-tunnus: 2024125-8

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003720241258
Operaattori: Maventa (003721291126)
BIC/SWIFT-tunnus: DABAFIHH

 Paperilaskut

 StrongFlow Oy
20241258
PL 100
80020 Kollektor Scan

Ota yhteyttä