Kontaktid

StrongFlow Oy

Kontakt Eestis (Callefiks OÜ)

Tarmo Veski
Callefiks OÜ
Artelli 19, 10621 Tallinn

+372 5165 300
tarmo@callefiks.ee

Personal

Ari Lempiäinen

Veetöötlus süsteemid
Tegevdirektor, müük ja disain

+358 45 805 2888
Ari.Lempiainen@strongflow.fi

Henri Lehtinen

Elektri- ja automaatikasüsteemid
Disain

+358 40 574 1402
Henri.Lehtinen@strongflow.fi

Matti Juhannusvuori

Elektri- ja automaatikasüsteemid
Müük ja disain

+358 40 842 5558
Matti.Juhannusvuori@strongflow.fi

Janne Kohonen

Paigaldus ja hooldus

+358 40 551 4459
Janne.Kohonen@strongflow.fi

Nina Lankinen

Veetöötlusseadmed
Müük ja disain

+358 50 345 1299
Nina.Lankinen@strongflow.fi

Joonas Harju

Paigaldus ja hooldus

+358 40 778 0998
Joonas.Harju@strongflow.fi

Jouni Lehtinen

Müük ja äriarendus

+358 40 729 7655
Jouni.Lehtinen@strongflow.fi

Arve aadressid

VAT: FI2024125-8

e-arve

e-arve aadress: 003720241258
Operaator: Maventa (003721291126)
BIC/SWIFT: DABAFIHH

 Paberarve

 StrongFlow Oy
20241258
PL 100
80020 Kollektor Scan
Finland

Võtke ühendust!